Vybavení

Jak to u nás vypadá? Nahlédněte s námi do naší chalupy, ať přesně víte, kde si budete užívat krásné chvíle se svojí rodinou nebo přáteli.

Vchod a parkování

Hned při vstupu do naší chalupy narazíte na prostornou chodbu, kam si můžete odložit své věci. Parkování u chalupy je na zhruba čtyři stání, cesta k chalupě je v dobré kondici – je asfaltová.

Světnice

Chalupa je velmi prostorná a má hned několik jídelních stolů, kam se pohodlně vejde až 14 osob. Naleznete zde tématické stoly, židle a okenice. Milovníci piva mohou využít naší pípy. Vytápění dvou světnic i pokojů je za pomoci ústředního topení na plyn, nebo možnost vytápět kamny.

Pokoje

V chalupě jsou tři ložnice po čtyřech lůžkách a jeden pokoj se třemi lůžky. Při ubytování vícero osob je možnost přistýlky. Každý pokoj je vybavený trochu jinak, ale i tak mají všechny dobrý základ pro pohodové přenocování. Zároveň zde naleznete dvě koupelny, tři záchody a dvě společenské místnosti.

Další vybavení

Ve volném čase si můžete zahrát stolní tenis, fotbálek, vyvalit se venku na lehátku, využít naší finské sauny či se usídlit na terase a něco si ugrilovat. Pro děti tu máme houpačky, skluzavku a skromný kolotoč. Z klasického vybavení zde naleznete televizi, DVD, mikrovlnnou troubu, dvě rychlovarné konvice, dva kombinované sporáky a další příslušenství ke stolování.